BudownictwoGadżetyTechnologiaUrządzenia mobilne

Zmęczony otwieraniem bramy wjazdowej? Automatyczna brama wjazdowa sterowana ze smartfona!

Przy ciągle rosnącej wygodzie życia mamy dość ręcznego otwierania bramy wjazdowej każdemu, kto chce wjechać lub opuścić naszą posesję. Dlatego warto wyposażyć się w siłowniki, które zrobią to za nas. 
Automatyczna brama wjazdowa sterowana smartfonem

Tradycyjne systemy oferują otwieranie bramy przy użyciu pilota. Pilot ten ma swoje wady, między innymi słaby zasięg, czy ciągle rozładowujące się baterie. Ile razy zdarzyło się wam iść do domu po drugiego pilota lub wysiadać z samochodu i ręcznie otwierać bramę, aby wjechać na własną posesję? Dlatego warto postawić na system sterowany przez smartfona. Nie przejmujemy się wtedy zasięgiem, bateriami czy tym, że zapomnieliśmy pilota (przecież telefon mamy zawsze ze sobą ????). Korzystając z naszego telefonu, możemy otworzyć, zamknąć czy sprawdzić, w jakim położeniu znajduje się teraz brama z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy tylko dostęp do internetu. Wracając do domu, możemy otworzyć bramę kilkaset metrów wcześniej i wjechać na posesję nie martwiąc się niczym. Jeśli chcemy pozwolić na sterowanie bramą komuś z rodziny, nie musimy wybierać komu damy pilot. Bramę może obsługiwać ponad 100 upoważnionych użytkowników.

 

Czy takie rozwiązanie ma sens?

Niewątpliwe dla wszystkich fanów nowych technologii i wygody rozwiązanie to będzie idealne. Brama sterowana smartfonem to komfort użytkowania, a koszt instalacji i konfiguracji systemy jest wart swojej ceny.  Automatyka bram w Rzeszowie — polecamy usługi firmy Rezbi oferującej szeroki wybór bram automatycznych. Co więcej, aby zabezpieczyć pojazdy przed przypadkowym zarysowaniem, firma ta dodatkowo instaluje fotokomórki. Gdy nasza brama ulegnie awarii, doświadczeni serwisanci zawsze rozwiążą problem w najszybszym możliwym czasie. Firma oferuje szerowi wybór domofonów i wideofonów, działających w każdych warunkach ze względu na użyte wysokiej jakości materiały. Firma rezbi.pl oferuje regularną konserwację, dzięki której brama będzie służyć o wiele dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *