KobietaModaNa czasie

Jak wybrać idealną suknię ślubną?

Przyszłe panny młode stają przed poważnym dylematem dotyczącym wyboru sukni ślubnej. W internecie i kolorowych magazynach aż roi się od inspiracji i dobrych rad jak wybrać „tę jedyną”. Czym tak naprawdę należy się kierować żeby wyglądać w tym najważniejszym dniu wyjątkowo?

Najbardziej kluczową kwestią jest to, aby suknia pasowała do Twojej osobowości. Wiele pań sugeruje się najnowszymi trendami w modzie ślubnej – to błąd! Aby wyglądać pięknie i czuć się dobrze w sukni ślubnej, ważne jest, by dobrać fason sukienki odpowiednio do typu sylwetki. Oto kilka najbardziej popularnych rodzajów fasonów:

  • model litera A –  suknia o tym fasonie jest dopasowana w górnej części i rozszerza się ku dołowi, bez podkreślonej talii
  • model klasyczny – takie suknie charakteryzują się dopasowaną górą, natomiast dół jest rozłożysty i oparty na halce
  • model księżniczki – suknia składa się z dopasowanego gorsetu oraz bardzo obszernego dołu
  • model empire –  jest to suknia odcięta pod biustem oraz delikatnym, prostym dołem
  • model syrenka – sukienka w górnej części jest dopasowana i zaczyna rozszerzać się na poziomie kolan
Najlepiej skorzystać z porad specjalistów

Przeglądając dostępne w salonie modele sukien ślubnych w galeriach internetowych należy pamiętać, że często pierwsze wrażenie bywa mylące. Suknia, która spodoba nam się na zdjęciu, po przyjściu do salonu może wyglądać zupełnie inaczej. Warto umówić się na wizytę w salonie i oddać w ręce specjalistów. Specjalistyczne salony sukien ślubnych oferują kompleksową obsługę w zakresie mody ślubnej. Konsultanci zadbają nie tylko o dobór wymarzonej sukni, ale również odpowiednich dodatków i akcesoriów, które stanowią uzupełnienie stroju. Warto wybierać salony posiadające duże doświadczenie i dbające o najwyższą jakość materiałów. Naszą rekomendacją jest salon Sukien Ślubnych DIANA w Rzeszowie. Salon ten posiada bogatą ofertę oraz fachową obsługę z wyspecjalizowanymi stylistami. Oprócz konkretnych modeli sukien ślubnych, klientki mają możliwość indywidualnie stworzyć wymarzoną suknię.

Redaktor Paulina

25 lat w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *