ImprezyNajnowsze

Niezapomniany sylwester w Solnym

Sylwester to szczególny dzień, który poprzedza nowy rok i jest hucznym pożegnaniem starego roku i przywitaniem nowego. Podczas niego mają miejsce wyniosłe bale, sztuczne ognie i wznoszenie jedynych w swoim rodzaju toastów. Impreza ta jest największą na świecie, obchodzona na całym świecie, jeden raz do roku. Ten wyjątkowy dzień warto spędzić w równie wyjątkowym miejscu.

Kto nie chciałby odpocząć od monotonnych widoków i spędzić sylwestra pośród pięknych gór, w najpiękniejszym miejscu w Polsce, w malowniczych Bieszczadach? Do tego mając do dyspozycji ogrom atrakcji jak na przykład strefa relaksu? Wolisz, może dzień przed sylwestrem spędzić przy lampce wina, nie martwiąc się codziennością? Skoro tak to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Naszą rekomendacją jest niezapomniany sylwester w hotelu solnym. Przywitanie nowego, 2019 roku właśnie tam, na pewno zapadnie Ci na długo w pamięci. Na miejscu będą na Ciebie czekać ciekawe atrakcje, świetne towarzystwo i genialna zabawa. Pobyt będzie trwać od niedzieli do środowej odprawy.

Świetny sylwester

Uroczysta kolacja z lampką wina, animacje dla najmłodszych, śniadania w formie bufetu szwedzkiego, kulig z pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Ponadto wspólne sporządzanie grzańca animacje na świeżym powietrzu m.in. strzelanie z łuku, bieg w spodniach 3-osobowych, wyścigi w workach, a także wiele innych. Chociaż dla wszystkich z pewnością największą atrakcją okaże się bal sylwestrowy ze świetnym DJ-em i świetnymi ludźmi. Dobra zabawa gwarantowana 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *