KomfortModaNa czasie

Salon kosmetyczny nie tylko dla kobiet

Klienci salonów kosmetycznych to w większości kobiety, dlatego oferty kierują właśnie do płci pięknej. Nie wszędzie jednak tak jest. Istnieją również takie, w których z usług skorzystają również mężczyźni. W naszych głowach na pewno pojawi się pytanie, czy nie mogą oni skorzystać z zabiegów dla kobiet. Skóra obu płci różni się, dlatego stosowane preparaty oraz procedury muszą być inne. Jednak nadal niewielu korzysta z tej możliwości. 

Artykuły kosmetyczne przeznaczone do upiększania skóry

Najpopularniejsze zabiegi, na które decydują się mężczyźni

Z dnia na dzień mężczyźni coraz częściej zaczynają korzystać z usług salonów kosmetycznych. Szczególni ci piastujący wysokie stanowiska, gdzie prezentacja jest bardzo ważna. Kilka najpopularniejszych zabiegów:

  • botoks – może nas to zdziwić, ale panowie również poddają się temu zabiegowi. Wygładzenie zmarszczek na czole sprawia, że twarz staje się bardziej pogodna
  •  lipoliza – jest to pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej, np. „byczego karku”, lub drugiego podbródka
  • peeling chemiczny – złuszczenie naskórka, w wyniku czego skutki starzenia się lub choroby są niwelowane
  • laseroterapia – usuwanie nadmiernego owłosienia, przebarwień, włókniaków przy użyciu lasera.
Zabiegi przed ślubem

Ślub również jest uroczystością, kiedy mężczyzna powinien wyglądać bardzo dobrze. Choć w tym dniu to raczej Panna Młoda jest osobą, która powinna olśniewać, to Pan Młody nie może być zaniedbany. Sam świetnie dobrany garnitur to nie wszystko. Warto odwiedzić salon kosmetyczny i wykonać kilka zabiegów, aby w dniu ślubu czuć się i wyglądać dobrze. Nie chodzi tu o botoks, czy inne skomplikowane operacje, ale zwykłe odświeżenie oraz nawilżenie skóry. Manicure to też dobry pomysł, w końcu obrączka powinna znajdować się na zadbanej dłoni.

Kosmetyki i narzędzia do zabiegów upiększających

Dobry salon kosmetyczny

Niektóre zabiegi są dosyć skomplikowane, dlatego warto wybrać salon sprawdzony oraz polecany przez klientów. Istnieje wtedy mniejsze prawdopodobieństwo, że coś pójdzie nie tak. Bardzo dobrym wyborem jest „Abacosun” oferujący swoje usługi w Sochaczewie. Mężczyźni również mogą tam skorzystać z wielu zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn, dzięki którym poczują się lepiej. Certyfikat „Zadowolony Pacjent” to potwierdzenie, że klienci traktowani są bardzo dobrze oraz dostają to, po co przyszli.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *