Na czasieNajnowszePodróżeRozrywkaWyróżnione

Wakacje w Bieszczadach

Planując wakacyjny urlop w Polsce bardzo częstym wyborem stają się położone na południowym wschodzie góry – Bieszczady. Niepowtarzalny klimat oraz przyjazne wzniesienia gwarantują niezapomniane widoki wszystkim odwiedzającym. Ważnym elementem wypoczynku jest również wybór idealnego miejsca na nocleg.

Wakacyjne atrakcje w Bieszczadach

Wypoczynek w Bieszczadach to idealna okazja na spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny, zdrowy dla ciała oraz ducha. Okolice oferują wiele szlaków, przystosowanych do potrzeb i umiejętności każdego turysty. Na amatorów żeglarstwa czeka uwielbiany przez wszystkich zalew Solina. To również ciekawa atrakcja technologiczna – zapora w Solinie jest jedną z większych elektrowni szczytowo-pompowych w Polsce. Spędzając wakacje w Bieszczadach każdy może znaleźć coś dla siebie. Najlepszym dowodem na atrakcyjność tego regionu jest rosnąca z roku na rok liczba turystów oraz wysokie zainteresowanie (w internetowych wyszukiwarkach) frazą Wakacje Bieszczady. Szczególną popularnością cieszy się góra Wetlina, najwyższy szczyt Bieszczad.

Widok na Bieszczadzkie góry

Nocleg w Bieszczadach

Po całym dniu zwiedzania dobrze jest wrócić do czystego i zadbanego noclegu w malowniczej okolicy. Miejscowi już od lat goszczą turystów z każdego zakątka kraju. Do wyboru są nie tylko pojedyncze domki, ale także różnego rodzaju apartamenty pełniące rolę tymczasowych mieszkań. Niezależnie od wybranego rozwiązania, to świetna okazja na zawarcie nowych znajomości i spędzenie miłego czasu w towarzystwie innych gości, na przykład przy wspólnym ognisku. Wybierając miejsce, warto również zwrócić uwagę na atrakcje dodatkowe, zapewniające rozrywkę w dni o niesprzyjającej zwiedzaniu pogodzie. Na wagę złota stają się wtedy strefy relaksu oraz do ćwiczeń. Obecność sali zabaw dla najmłodszych gości to niezaprzeczalnie duży plus, zapewniający podróżującym rodzicom chwilę wytchnienia. Wakacje w Bieszczadach nie muszą być monotonne!

Wakacje w Bieszczadach - widok na górę

Wakacje w hotelu Solny

By mieć gwarancję satysfakcji z wakacji w Bieszczadach powinno się wybrać sprawdzone miejsce na nocleg. Oferowane przez hotel Solny pokoje i apartamenty to najwyższy standard komfortu. Liczne atrakcje takie jak wypożyczalnia sprzętu rowerowego, sala fitness oraz własny obszar restauracyjny z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających turystów. Istnieje również możliwość wykupienia spersonalizowanych pakietów, oferujących dostęp do różnego rodzaju benefitów, na przykład możliwość spędzenia aktywnych wakacji w Bieszczadach. Skorzystaj i przekonaj się jak beztrosko może upływać wolny czas w hotelu Solny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *