ImprezyRozrywkaWyróżnione

Pokaz barmański jako wyjątkowa atrakcja na imprezę

Jak urozmaicić konferencję branżową, spotkanie firmowe czy wesele? Świetnym pomysłem jest zamówienie pokazu barmańskiego. Mnogość ofert firm barmańskich na rynku świadczyć może o spopularyzowaniu tego typu usług. Czym więc sugerować się przy wyborze odpowiedniej firmy? Odpowiedź jest prosta: tylko i wyłącznie ich bogatym doświadczeniem. Profesjonalizm wykonywanych usług jest wytyczną sukcesu Twojej imprezy!

Pokaz barmański to wyjątkowa atrakcja dla gości podczas wesela, bankietu czy imprezy firmowej. Bardzo popularny jest pokaz typu flair show, czyli widowisko polegające na przygotowywaniu różnego rodzaju drinków, przy jednoczesnym wykonywaniu efektownych ewolucji. Pokaz trwa około 20 min i zawiera efekty pirotechniczne, oryginalną choreografię oraz odpowiedni podkład muzyczny. Oprócz pokazu barmani mogą serwować efektowne drinki alkoholowe oraz bezalkoholowe w trakcie trwania imprezy.

Warto pamiętać, że profesjonaliści, przyjeżdżając do Was z własnym, wcześniej uzgodnionym zapleczem alkoholi, lodem, który się nie skończy oraz pozytywną energią, która na długo pozostanie we wspomnieniach waszych gości.

Pokaz barmański na wesele?

Pokaz barmański pojawia się na wielu weselach w naszym kraju, często decydują się na niego organizatorzy wesela — wedding planerzy lub para młoda. Jest to również świetny prezent dla pary młodej od gości (np. znajomych, drużbów czy świadków). Warto pamiętać, że z uwagi na duże zainteresowanie barmanem na wesele mającym w swojej ofercie Flair Show warto rezerwacji terminu dokonać wcześniej!

Podczas obsługi wesela barman przygotowuje specjalne efektowne drinki dla pary młodej — show będzie pięknym wspomnieniem dla biesiadników.

Jak wygląda pokaz barmański?

Pokaz barmański można dopasować do charakteru lub motywu przewodniego imprezy. W zależności od eventu pokaz może mieć różne scenariusze. Oprócz pokazów standardowych możemy spotkać pokazy tematyczne takie jak np. hawajskie, latino.

Profesjonalni barmani urozmaicają swoje pokazy o m.in.:

  • żonglerkę butelkami i innym sprzętem barmańskim,
  • efekty pirotechniczne,
  • płonące butelki, płonący bar, zianie ogniem,
  • hostessami,
  • drinki molekularne.

Dlaczego watro wybrać pokaz barmański?

Dodatkowym plusem tego typu atrakcji oprócz możliwości spróbowania pysznych cocktaili, jest okazja do zaangażowania gości w zabawę. Wspólne uczestniczenie w pokazie z pewnością ułatwi integrację podczas imprezy.

Dla imprez sponsorowanych pokaz barmański może być świetną promocją nowych produktów lub usług firm.

Warto postawić na profesjonalną obsługę barmańską.

Jeśli znasz inne atrakcje na imprezę, podziel się z nami w komentarzu pod artykułem lub na Facebooku!

Redaktor Paulina

25 lat w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *