KomfortMateracemeble

Stwórz łóżko dla swojego dziecka

Nasze pociechy dorastają bardzo szybko. Zanim się obejrzymy stają się dorosłe i „wylatują” z rodzinnego domu. Jednak zanim się to zdarzy, musimy zapewnić im dobre warunki do życia. Własny pokój to jest to, o czym marzy każde dziecko. Aby go dobrze wyposażyć, musimy zatroszczyć się o kilka rzeczy. Szafa, biurko, krzesło, no i oczywiście łóżko to rzeczy, których nie może zabraknąć w dziecięcym zakątku. Szczególną uwagę powinniśmy poświęcić temu ostatniemu.

Dwoje dzieci bawiących się na łóżku

Jakie łóżko dla naszego dziecka?

W zależności od tego, co nasze dziecko lubi, powinniśmy wybrać dla niego inny rodzaj łóżka. Priorytetem powinny być oczywiście bezpieczeństwo i wygoda, ale wygląd również ma duże znaczenie. Najpopularniejsze, drewniane posłużą przez lata, a ich uniwersalny wygląd wkomponuje się do każdego pomieszczenia. Łóżka piętrowe są świetnym gadżetem, ale praktyczne tylko wtedy, gdy mamy dwójkę dzieci. Marzeniem naszych maluchów są oczywiście te o unikatowym kształcie tj. samochód, zamek, lub budynek straży ze zjeżdżalnią.

Bezpieczeństwo naszego dziecka

Każdy rodzic wie, że posiadając dziecko trzeba odpowiednio zabezpieczyć praktycznie cały dom. Kanty mebli, sztućce, środki chemiczne to tylko niektóre z niebezpieczeństw jakie nasza pociecha może napotkać. Nawet zwykłe łóżko może być groźne dla jego zdrowia. Dzieciaki uwielbiają skakać po swoim wyrku. Może się tak zdarzyć, że spadnie na twardą podłogę i rozbije głowę. Dlatego warto zabezpieczyć je barierkami, aby ograniczyć taką możliwość. Ważny jest również odpowiedni materac, który umożliwi przybranie odpowiedniej pozycji podczas snu.

Łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym

Stwórz własne łóżko

Jeśli nie stać nas na łóżko za ponad tysiąc złotych, a chcemy też, aby wyróżniało się ono, możemy stworzyć nasze własne łóżko. Nie chodzi o to, żeby wystrugać sobie wszystkie elementy, a potem je skręcić, tylko o dobranie kolorów wszystkich elementów. Możemy tego dokonać w sklepie BabyComfort. Oferują nie tylko łóżka, ale również materace i poduszki, które sami produkują. Istnieje możliwość stworzenia swojego własnego wyglądu dla każdego z tych przedmiotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *