BiznesWyróżnione

Kupno czy wypożyczenie samochodów dostawczych?

Transport gabarytów bądź nawet przeprowadzka potrafią być problematyczne. Gdy do przewiezienia rzeczy nie wystarcza już zwykły samochód, z pomocą przychodzą samochody dostawcze.

Od dawna przemysł samochodowy zwracał uwagę na segment pojazdów specjalnie przygotowanych do przewożenia większych materiałów. Powstawały wtedy takie samochody jak klasyczne Żuki, Nysy, a nawet specjalne wersje polonezów. Obecnie przemysł transportowy rozwinął się w wielu dziedzinach. Do dyspozycji dostępne są teraz różne wersje samochodów dostawczych, nowoczesne busy. Podróżując busem, można się zrelaksować w wygodnych fotelach, korzystać z różnych udogodnień stworzonych specjalnie dla komfortu podróżujących. Jednak dzięki ich wszechstronności ceny takich pojazdów również potrafią zaskoczyć. W obecnych czasach dostępna jest szeroka gama pojazdów, które można dodatkowo modyfikować tak, aby były przystosowane do wszelkich warunków, którym zostaną poddane.

Samochody dostawcze dla każdego

Samochody dostawcze wykorzystywane są głównie przez firmy świadczące usługi przewozu ludzi oraz rzeczy. Do takich aut zalicza się busy do przewozu osób, vany z miejscem umożliwiającym załadunek towarów, a także specjalistyczne odmiany tych pojazdów takie jak lawety. W codziennym życiu, nie zajmując się tematyką transportu, posiadanie takiego samochodu może okazać się niepotrzebne. Jednak zawsze może zdarzyć się okres, w którym potrzebne będzie auto przystosowane do zadań specjalnych. Pojazdy dostawcze według prawa polskiego, posiadają maksymalną masę dopuszczalną do 3.5 tony, co przekłada się na ładowność w granicach 1000 – 1500 kg. Dzięki takim osiągom można przetransportować bardzo wiele różnorodnych rzeczy. Doskonałym przykładem są kurierzy rozwożący dziesiątki bądź nawet setki paczek takimi oto busami. Jednak ceny najnowszych modeli samochodów dostawczych potrafią oscylować zdecydowanie powyżej 100 tys. zł. Kupno takiego samochodu może okazać się nieopłacalne, jeśli nie będziemy na nim zarabiać, a z pomocą przychodzą wtedy wypożyczalnie. 

 

Zalety wypożyczenia samochodów dostawczych

Szeroko rozbudowane oferty firm świadczących usługi wynajmu busów bądź innych samochodów specjalistycznych potrafią dopasować się do większości zadań dzięki:

  • uniwersalności, do wyboru dostępne są różne modele pojazdów tak, aby dopasować je idealnie do potrzeby,
  • atrakcyjnej cenie, podczas gdy potrzebujemy przewieźć coś jednorazowo, ceny wynajmów są relatywnie niskie,
  • doradztwu, obsługa wypożyczalni pomoże dobrać odpowiednie samochody aby sprostać naszym oczekiwaniom.

Jeśli więc interesuje Cię wynajem busów Rzeszów zapoznaj się z propozycją polecanej przez nas firmy. Wypożyczalnia busów w Rzeszowie Wypożycz Bus zapewni odpowiednio dobrany pojazd do twoich wymagań. W ofercie firmy znaleźć można samochody osobowe, dostawcze, busy do przewozu ludzi a także pojazdy specjalne jak lawety, auto-lawety oraz chłodnie. Wypożyczalnia samochodów dostawczych pomoże zrealizować przeprowadzki, transport samochodu lub innych gabarytów w atrakcyjnej cenie. Dostępna jest również możliwość wynajmu długoterminowego pojazdów, a każdy z oferowanych samochodów jest zadbany oraz posiada bogate wyposażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *