Technologia

Sprzęt laboratoryjny – gdzie kupić?

W Polsce od dawna rozwija się przemysł chemiczny, powstają profesjonalne laboratoria z nowoczesnym sprzętem, uczelnie doposażają swoje sale laboratoryjne w coraz nowsze rozwiązania. W wyniku tego rośnie zapotrzebowanie na nowoczesne sprzęty oraz elementy wyposażenia.
Sprzęt laboratoryjny – gdzie kupić?

Wraz ze wzrostem zainteresowania przemysłem chemicznym w Polsce wzrosło zapotrzebowanie na profesjonalny sprzęt. Powstało wiele sklepów, które oferują swoje produkty, w tej kwestii warto wybrać firmę z dobrymi opiniami wśród klientów oraz z dużym doświadczeniu na rynku. Sklep z odczynnikami chemicznymi Chemilab działa już od 1990 roku i oferuje produkty najwyższej jakości, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Kompetentna obsługa oraz baza magazynowa pomaga klientom przy zakupie, a szeroka gama produktów zapewnia, że każdy klient znajdzie to, czego potrzebuje.

W co zaopatrzymy się w sklepach ze sprzętem laboratoryjnym?

Hurtownie oferują szeroką gamę produktów, którymi doposażymy laboratoria, każda oferta jest opracowywana pod kątem oczekiwań klientów. W ofercie znajdziemy:
Odczynniki chemiczne – o różnym stopniu czystości, chemikalia
Szkło laboratoryjne – zlewki, cylindry i kolby miarowe, aparatura laboratoryjna, zestawy do filtracji, pipety wielomiarowe oraz jednomiarowe, biurety, eksykatory z tubusem i bez, płytki Petriego
Sprzęt laboratoryjny – wirówki, wagi laboratoryjne, łaźnie wodne, mieszadła magnetyczne i mechaniczne, dozowniki butelkowe, biurty cyfrowe
Porcelana laboratoryjna – tygle, moździerze, lejki Buchnera
Materiały laboratoryjne z metalu i tworzyw sztucznych – zlewki laboratoryjne z PP i ze stali nierdzewnej, zlewki z uchem, węże laboratoryjne z tworzyw sztucznych, kuwety laboratoryjne, butle laboratoryjne z HDPE, LDPE, PP, tryskawki, kroplomierze, eksykatory, łyżeczki, szpatułki, głaszczki
Meble laboratoryjne – stół laboratoryjny, dygestorium, szafy na materiały niebezpieczne, stół wagowy. Wyceniane i projektowane indywidualnie pod kątem wymagań klienta.

Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na profesjonalny sprzęt laboratoryjny, aby kupowane produkty były najwyższej jakości, warto skorzystać ze sprawdzonego sklepu z odczynnikami i sprzętem chemicznym firmy Chemilab, która oprócz najwyższej jakości produktów oferuje fachowe doradztwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *