Edukacja

Popularne kursy i szkolenia na 2019 rok, zawody przyszłości!

W dzisiejszych czasach wyższe wykształcenie jest powszechne. Większość młodych ludzi po zdaniu matury idzie na studia, aby zdobyć wymarzoną pracę. Jednak pracodawcy patrzą przede wszystkim na umiejętności, a nie na papier potwierdzający nasze wykształcenie. Wiele firm oferuje kursy i szkolenia podnoszące nasze kwalifikacje. Ile kosztują i na jakie warto się zapisać?

Kursy zawodowe

Co nas wyróżnia?

Powszechnym punktem w naszym CV stał się prawo jazdy kategorii B, który już nie robi wrażania na pracodawcy. Coś, co może nas wyróżnić w tej dziedzinie to kurs premium, który uczy jazdy nocą, autostradą. Możemy spróbować jazdy na płycie poślizgowej w specjalnych warunkach.

Języki obce to kolejna umiejętność, która jest wpisywana w CV. Teraz nawet niemowlaki są uczone języka angielskiego, niemieckiego czy włoskiego. Ofert kursów językowych jest wiele, warto więc zapisać się i polepszyć swoje kwalifikacje  w tej dziedzinie.

Podstawą jest obsługa komputera i pakietu MS Office. W dziedzinie informatyki może nas wyróżnić ukończony kurs AutoCAD lub inny kurs komputerowy.

Kursy zawodowe

Popularne szkoły mają w swojej ofercie wiele ciekawych kursów zawodowych. Możemy wybrać coś, co nas zainteresuję i pozwoli zatrudnić się w ciekawej pracy. Jedna z Rzeszowskich szkół oferuje między innymi kurs ogrodnika, baristy, kelnera, barmana, dietetyka. Myślę, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

Kurs baristy w szkole

Kursy rozwoju osobistego

Dla osób, które chcą nauczyć się zarządzania sobą samym, również znajdzie się wiele kursów. Jeżeli wchodzimy na rynek i chcemy nauczyć się jak efektywnie poszukiwać pracy, to taki kurs będzie wskazany.

Rozwijać się możemy też pod kątem komunikacji interpersonalnej. W czasach gdy każdy za czymś biegnie, godnymi uwagi ścieżkami rozwoju są kursy zarządzania czasem lub stresem.

Kursy urody

Popularna stała się stylizacja paznokci metodą hybrydową lub żelową. Jeśli lubimy zabawę kolorami i mamy poczucie piękna idealnym kursem będzie kurs stylizacji paznokci.

Wygoda wygrywa w dzisiejszych czasach. Coraz więcej kobiet decyduje się na zrobienie sobie sztucznych rzęs, aby zaoszczędzić rano czas. Dlatego opłacalnym kursem jest kurs przedłużania i zagęszczania rzęs różnymi metodami.

Częste wyjścia na wesela, bankiety czy bale spędza sen z powiek nie jednej kobiecie. Wiadomo, że wygląd jest wtedy bardzo ważny, a w szczególności makijaż. Jeśli mamy kurs wizażu, telefony z pytaniem o wolny termin będą się urywać.

Rozwijanie się jest ważne

W świecie gdzie każdy chce zdobyć jak najlepsze kwalifikacje, rozwój jest bardzo ważny. Kursy i szkolenia pomogą nam w znalezieniu lepszej lub po prostu wymarzonej pracy.

Jeden komentarz do “Popularne kursy i szkolenia na 2019 rok, zawody przyszłości!

  • Warto, ta kasa zwraca się bardzo szybko, chociaż nie jest to nawet duży wydatek. Kurs robiłem w Lektor Radzymin, bardzo przystępnie wszystko wytłumaczone i dobre przygotowanie pod egzamin. Właśnie o wiele lepiej jest znaleźć robotę jak ktoś zrobi sobie u nich kurs na wózki. Zresztą CS Lektor ma ofertę kursów modułowych, więc można zaliczyć część wspólną teorii dla różnych maszyn i urządzeń, a potem robić już tylko części kursu pod konkretną maszynę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *