InternetNa czasieTechnologia

Jaki hosting wybrać ? Czym się kierować ?

Zakładasz stronę www? A  może już masz, ale twoja oferta jest dla ciebie nie korzystna i zdecydowanie za nią przepłacasz ?  Zastanawiasz się jaki hosting będzie dla ciebie najlepszy ? Czym jest ten cały hosting ?
Zacznijmy może od początku, czym jest hosting ?I do czego on służy ?

Hosting to wynajęta część serwera tylko dla twojej dyspozycji gdzie możesz: przechowywać swoje pliki i dane, umieścić stronę internetową, posiadać skrzynki poczty e-mail dla siebie lub swojej działalności.

Skoro już wiesz co to jest hosting to powiem ci czym się kierować przy wyborze odpowiedniej usługi hostingowej, okey? 🙂 No to zaczynamy przede wszystkim żeby nie kupować kota w worku i sięgaj tylko i wyłącznie po sprawdzone oferty, do najważniejszych paramentów serwerów należą:

  • Pojemność serwera – dla małej strony, spokojnie wystarczy 1GB przestrzeni.*
  • Transfer – 10 GB to taka granica od której można zacząć poszukiwani.*
  • Liczba kont e-mial – najlepiej nieograniczona.
  • Obsługiwane aplikacje i technologie – Bez niektórych (baza danych MySQL, php, FTP) nasza strona oparta na WP nie będzie działać. 🙁
  • Cena – sprawdź czy nie przepłacasz za oferowane usługi

*- Im więcej tym lepiej.

Pamiętaj, aby tez kierować się opinią klientów, czy polecają dane usługi i są zadowoleni z nich. W naszym artykule radzimy nie korzystać z opcji darmowego hostingu, z powodu nachalnych reklam utrudniających poruszanie się na stronie i psujących layout całej strony. Jeżeli masz problem wyboru spośród dużego grona usługodawców, to mamy dla ciebie rekomendację, TURBOHOST oferuje bardzo dobre usługi hostingowe przy dobrej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *