Jaki hosting wybrać ? Czym się kierować ?

Zakładasz stronę www? A  może już masz, ale twoja oferta jest dla ciebie nie korzystna i zdecydowanie za nią przepłacasz ?  Zastanawiasz się jaki hosting będzie dla ciebie najlepszy ? Czym jest ten cały hosting ?
Zacznijmy może od początku, czym jest hosting ?I do czego on służy ?

Hosting to wynajęta część serwera tylko dla twojej dyspozycji gdzie możesz: przechowywać swoje pliki i dane, umieścić stronę internetową, posiadać skrzynki poczty e-mail dla siebie lub swojej działalności.

Skoro już wiesz co to jest hosting to powiem ci czym się kierować przy wyborze odpowiedniej usługi hostingowej, okey? 🙂 No to zaczynamy przede wszystkim żeby nie kupować kota w worku i sięgaj tylko i wyłącznie po sprawdzone oferty, do najważniejszych paramentów serwerów należą:

  • Pojemność serwera – dla małej strony, spokojnie wystarczy 1GB przestrzeni.*
  • Transfer – 10 GB to taka granica od której można zacząć poszukiwani.*
  • Liczba kont e-mial – najlepiej nieograniczona.
  • Obsługiwane aplikacje i technologie – Bez niektórych (baza danych MySQL, php, FTP) nasza strona oparta na WP nie będzie działać. 🙁
  • Cena – sprawdź czy nie przepłacasz za oferowane usługi

*- Im więcej tym lepiej.

Pamiętaj, aby tez kierować się opinią klientów, czy polecają dane usługi i są zadowoleni z nich. W naszym artykule radzimy nie korzystać z opcji darmowego hostingu, z powodu nachalnych reklam utrudniających poruszanie się na stronie i psujących layout całej strony. Jeżeli masz problem wyboru spośród dużego grona usługodawców, to mamy dla ciebie rekomendację, TURBOHOST oferuje bardzo dobre usługi hostingowe przy dobrej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *